Veiling 21
3, 4 en 5 juni 2019, 19.00 uur

De voorjaarsveiling Boeken, Strips, Affiches, Fotografie en Fine Arts van
Zwiggelaar Auctions is nu online te bezichtigen.

Locatie: De Burcht, Henri Polaklaan 9, Amsterdam

Kijkdagen vinden plaats in de Burcht van Berlage op vrijdag 31 mei, zaterdag 1 en zondag 2 juni van 10:00 tot 17:00 uur.
U kunt hier de digitale veilingcatalogus inzien.

Het bieden via onze website zwiggelaarauctions.nl is inmiddels opengesteld. Live bidding is mogelijk via invaluable.com. U kunt natuurlijk ook de zittingen zelf bezoeken en de aangekochte kavels direct afrekenen en meenemen.

Marten Toonder - Aquarel voorplaat Tom Poes Weekblad
Enkele hoogtepunten
  • Atlassen en topografische werken waaronder Bertius-Hondius (1606), Guiccardini (1567), Guiccardini oud-handgekleurd (1616) en de Leone Belgicus, Hogenberg (1583)
  • Pieter van de Keere Germania Inferior [...] met fraaie gekleurde Leo Belgicus, 1622
  • Grote verzameling 20e eeuwse kunstboeken, tijdschriften en catalogi waaronder Fluxus, Nul-beweging en kunstenaarsboeken
  • Bijzonder exemplaar van een zeldzame V.O.C. kredietbrief voor Ceylon, 1795
  • De Stijl. Jaargang 1 tm 3 onder redactie van Theo van Doesburg met bijdrages van o.a. Piet Mondriaan, Vilmos Huszár, Frank Lloyd Wright, Picasso en Gerrit Rietveld

Egypte. Album met 18 ingeplakte albuminefoto's
Specials
  • Referentie-bibliotheek 16e en 17e eeuwse tekeningen/grafiek
  • Strip-originelen waaronder werk van Marten Toonder, Jean Dulieu en Milo Manara
  • Subcultuur. Tijdschriften, pamfletten, affiches en foto’s, deels afkomstig uit de archieven van de Real Free Press
Zwiggelaar Auctions // Witte de Witstraat 32 HS, 1057 XZ Amsterdam // 06-47986138