veiling / 24 april 2012 / 506-583 Kunst en Toegepaste Kunst
[516] [517] [518] [519] [520]
kavel: 518 verkocht € 1000,00

Van een Vruchtenmandje

Versjes Lizzy Ansingh, illustraties Nelly Bodenheim, sierschrift Tine Baanders. Op steen geteekend en met de hand gekleurd en gesigneerd door Nelly Bodenheim. Verschenen 100 exemplaren in boekvorm. Bovendien werden van 7 exemplaren de twee en twintig platen in mappen verzameld. Daarvan is dit no II. Gesigneerd door Nelly Bodenheim. Waarop de tekst in de tekeningen is gevoegd. Het totaal bestaat in dit geval uit 24 pagina's. In twee lijsten gezet.
Prachtige en zeldzame uitgave!