veiling / 24 april 2012 / 506-583 Kunst en Toegepaste Kunst
[522] [523] [524] [525] [526]
kavel: 524 verkocht € 420,00

Wendingen - [El Lissitsky] Frank Lloyd Wright

Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectura et Amicitia. Nr. 11, 1921. Nummer gewijd aan het werk van den Amerikaanschen Architect Frank Lloyd Wright, inleiding door H.P. Berlage, met omslagontwerp in litho naar El Lissitsky.
Beschadigd exemplaar met wat slijtage aan randen, signatuur r.b. Aan achterzijde hapje uit onderhoek van ca. 2,5x1,5 cm en scheurtje van ca. 1,5 cm. Vrij goed restaureerbaar exemplaar voor lage inzetprijs.