150-190 Literatuur

veiling / 24 april 2012
[150 - 160] [162 - 171] [172 - 175]
kavel: 162
Simon Vestdijk
-Het Litteken. Amst., Cornamona Pers, 1984, 40, (5) p., gedrukt in 150 genum. exemplaren, orig. halfmarokijnen band, kart. beschermhoes. - Een van de luxe exemplaren gebonden in halmarokijn, gemerkt h.c. Colofon: "Bovendien werden enkele exemplaren gemerkt h.c. vervaardigd door Mieke Vestdijk-Van der Hoeven, Dick en Annemieke Vestdijk en de uitgever." Gebonden door Geert van Daal, Dodewaard. Toegevoegd: Idem, Het dagboek van het witte bloedlichaampje. Amst., Cornamona Pers, 1981, 44, (2) p., gedrukt in 500 exemplaren, orig. pap. omslag.-

verkocht € 80.00
kavel: 163
Willem Frederik Hermans
-Madelon in de mist van het schimmenrijk. Fragmenten uit het oorlogsdagboek van de student Karel R. Amst., De Bezige Bij, 1994, 131,(2) p., orig. linnen band met volstrekt unieke stofomslag.-

verkocht € 300.00
kavel: 164
Correspondance complète de Jean Jacques Rousseau
-ed. critique etablie et annotee par R.A.Leigh. The Voltaire Foundation at the Taylor Institution Oxford, 1965-1977. Vols. I t/m XXVIII. Gebonden met s.o. -
€ 150 - € 300
kavel: 165
Hendrik Werkman
-'t Spuigat, red. Gerard den Brabander, eigen beheer, 1944. Oplage 1000 ex. + Hamlet, Eduard Verkade, Volierereeks 7. + Bos-Idylle, Bezige Bij, Volierereeks 12, nr. 31/110 Arabisch genummerde exemplaren. Alle in goede staat - en 3 andere-

verkocht € 90.00
kavel: 166
De Eerste Godert Walter Jubileumdoos
-Groningen, 2003. Uitgave tgv. 60 jaar Boekhandel Godert Walter en 25 jaar Erik Kweksilber als eigenaar. Met werk van o.a. Tonke Dragt, Abe Kuipers, Kurt Löb en Geerten Ten Bosch. In opbergdoos met linten. + Simon Vinkenoog Coito Ergo Sum. Samenspraak der eenwording. Exponent 1986. Nr. 36/125.-
€ 50 - € 100
kavel: 167
De Hoge Bomen Collectie
-Philip Elchers, 1984-89, Groningen. Complete set van 25 gesigneerde en genummerde vouwbladen in wikkel. Incl. documentair boekje. In luxe cassette. Oplage 25 ex. Met werk van o.a. Aernout Mik, Albert van der Weide en Irene Verbeek. + 25 losse afleveringen in origineel envelopje - en de Cahier Collectie, 989-1992, Philip Elchers, gesigneerde en genummerde reeks van 25 miniatuur kunstenaarsboekjes in transparante cassettes, in blauw doosje gestoken. Oplage 100 ex. Nog in orig. verpakking.-
€ 125 - € 250
kavel: 168
Willem Frederik Hermans
-Afdrukblad van Ruizend Gruis, uitgeverij de Bezige Bij, 1987. Met daarop 4 maal de voor- en achterzijde van het boek. Afm. 50x65 cm. op dun karton. -

verkocht € 45.00
kavel: 169
[Karel van het Reve] Konstantin Paustowski
-Kolchis. Het land der nieuwe argonauten. Amst., Uitgeverij nieuwe cultuur, 1937, 1ste ed., 198,(1) p., orig. linnen.-

verkocht € 70.00
kavel: 170
De Kleine Johannes
-Door Frederik van Eeden. Den Haag, Mouton & Co., geen datum, 9 gelithografeerde platen op japans, illustraties en boekversiering Edzard Koning, LUXE exemplaar, halflederen band, 4to.-

verkocht € 125.00
kavel: 171
F. Bordewijk
-Bint. Roman van een zender. Utr. De Gemeenschap, 1934, 1ste ed., 131, (3) p., orig. linnen band (bibliotheek stempel op de titelpag.). + F. Bordewijk. Fantastische vertellingen. Bundel 1-3. Rott., W.L. & J. Brusse/ Nijgh & Van Ditmar, 1919-1924, 1ste ed., 3 delen, orig. (niet unif. linnen).-

verkocht € 125.00