150-190 Literatuur

veiling / 24 april 2012
[150 - 160] [162 - 171] [172 - 175]
kavel: 172
De Roos uitgaves
-Simon Vestdijk - De verdwenen Horlogemaker, 1984. Linn. geb. Oplage 175 en enkele voor medewerkers. Dit is ex. h.s. + A.S. Poesjkin - Het Schot. Oplage 175, ex. h.s. + Belcampo - Het grote gebeuren, 1958. Houtsneden H.P. Doebele, nr. 6 van 175 ex. - en 5 andere + In beperkte oplage. Archief Stichting De Roos 1945-2005. Een keuze, Mathieu Lommen, 2006. -

verkocht € 110.00
kavel: 173
Willem Frederik Hermans - Proeftekst Au Pair
-258 p. Een van twee fotokopieën die werden gemaakt van het typoscript met bijgeschreven wijzigingen door Hermans. Dit was het exemplaar van Ad Franssen, bevriend journalist, door Hermans meegegeven ter bespreking van het nog uit te brengen boek. -

verkocht € 220.00
kavel: 174
Louis Couperus - Van oude Menschen, de dingen die voorbijgaan
-L.J. Veen, Amsterdam, [1917]. Eerste en tweede deel in 1 band. Een van de 642 ex. met band van de Standaardbibliotheek met versiering op voorplat en rug. (van Vliet, Versierde Verhalen, 245, 4)-

verkocht € 80.00
kavel: 175
Simon Carmiggelt
-Dwaasheden, Arbeiderspers 1976. 166 (2) p. Geb. met s.o. Een van 75 genumm. en door Carmiggelt en van Straaten gesign. geb. ex. met stofomslag bedoeld voor de verkoop. Dit is nr. 54. Met ingelegde originele tekening van Peter van Straaten. + Onzin, Arbeiderspers 1978. Geb. met s.o. nr. 52/75. met sign. van schrijver en illustrator. Met 2 bijgevoegde genumm. en gesign. prenten van van Straaten.-
€ 60 - € 120