veiling / 24 april 2012 / 150-190 Literatuur
[150] [151] [152] [154]
kavel: 151 € 800 - € 1200

[René Kieffer] Viy

N.W. Gogol. Franse vert. Vivier - Kousnetzoff. Parijs, R. Kieffer, 1930, (2), 77, (2) p., gelithogr. platen in kleur C. Kousnetzoff, gedrukt in 525 genummerde exemplaren, bewerkte lederen band met vergulde details door René Kieffer, originele kart. omslag meegebonden, 4to.
Prachtige band door René Kieffer, met zijn boekbindersetiket op eerste blanke pagina. Buitengewoon mooi en aantrekkelijk exemplaar.