veiling / 24 april 2012 / 150-190 Literatuur
[173] [174] [175]
kavel: 175 € 60 - € 120

Simon Carmiggelt

Dwaasheden, Arbeiderspers 1976. 166 (2) p. Geb. met s.o. Een van 75 genumm. en door Carmiggelt en van Straaten gesign. geb. ex. met stofomslag bedoeld voor de verkoop. Dit is nr. 54. Met ingelegde originele tekening van Peter van Straaten. + Onzin, Arbeiderspers 1978. Geb. met s.o. nr. 52/75. met sign. van schrijver en illustrator. Met 2 bijgevoegde genumm. en gesign. prenten van van Straaten.
totaal 2