veiling / 24 april 2012 / 390-449 Varia II
[435] [436] [437] [438] [439]
kavel: 437 verkocht € 360,00

[Peepshow] Schaatsscene

Handgekleurde gelithografeerde "harmonica-kijkdoos", vroeg 19de eeuw, bestaande uit een achtergrond en 4 lagen, 12,5x16 cm., met gemarmerde kart. omslag met gelithogr. plaat op voorzijde.
Zeer charmante kijkdoos, met schaatsende mensen, paarden op het ijs, kinderen op sleetjes en drinkende mensen. Op enkele onbeduidende beschadigingen na in zeer goede staat.