veiling / 24 april 2012 / 600-649 Fotografie
[601] [602] [603] [604] [605]
kavel: 603 verkocht € 250,00

Liebe in Saint Germain des Prés

Door Ed van der Elsken. Hamburg., Rowohlt Verlag, geen datum (1956), 1ste Duitse editie, foto's en tekst Ed van der Elsken, orig. kart. band met stofomslag, 4to. Met gesigneerde opdracht door Van der Elsken op titelpagina.
Stofomslag licht beschadigd aan de randen, voorts in goede staat.