450-505 Sport

veiling / 24 april 2012
[450 - 459] [460 - 469] [470 - 479] [480 - 489] [490 - 500] [501 - 505]
kavel: 480
Gedenkpenning Zweedse Voetbalbond voor de Spelers in de wedstrijd Holland-Zweden. 13 november 1927, te Amsterdam
-Svenska Fotboll Forbundet, brons, diameter 3,5 cm. -

verkocht € 120,00
kavel: 481
[Wielrennen]
-Lot van meer dan 150 persfoto's uit de jaren '50-'60 van Wielrenners en Baanwielrenners. -

verkocht € 125,00
kavel: 482
[Olympische spelen] The Official Report of the IXth Olympiad Amsterdam 1928.
-Ed. Harold M. Abrahams. London, The British Olympic Association, (1929), XVI, 328 p., vele illustraties buiten de tekst, orig. kart. omslag, 4to.-

verkocht € 150,00
kavel: 483
[Roeien] Aegir Groningen - Lustrum Roeiwedstrijden 1939
-Groninger Studentenroeivereniging Aegir. Lithografie. In goede staat. 86x60,5 cm.-

verkocht € 120,00
kavel: 484
[Voetbal] Competitiewedstrijd Sparta-Heracles Almelo
-Poster. Ontwerp van Hasselt, jaren '50. Gevouwen. In goede conditie. 60x40,5 cm.-

verkocht € 90,00
kavel: 485
[Medailles] Zwemmen en andere watersporten
-58 medailles, meest uit jaren '40-'50. Omgeving Noord-Nederland (Groningen-Leeuwarden-Zwolle, etc.). + Tinnen beker, 1e Prijs Waterpolotoernooi Groningen 1940. -

verkocht € 100,00
kavel: 486
Badminton Library; Skating
-J.M. Heathcote and C.G. Tebbutt. Figure-Skating by T. Maxwell Witham. Third edition, London, Longmans, Green and Co, 1902. 470 (4) p. In ills. bruine band.-

verkocht € 35,00
kavel: 487
[Jacht etc.] Memoirs of the Life of the Late John Mytton, Esq. (...) with notices of his hunting, shooting, driving, racing, eccentric and
-extravagant exploits. Door Nimrod. London, R. Ackermann, 1837, 2de ed., IX,(3), 206, (2), 8 p., gegrav. titelpag., 18 handgekleurde geëtste/aguatint platen, opnieuw gebonden met gebruikmaking van de orig. vergulde band.-
€ 150 - € 250
kavel: 488
[Voetbal] Ajax 1900-1950
-Red. F.H.W. de Bruijn, A.L. Desmit en J. Schoevaart. Amst., 1950, 401,(6) p., uitgebreid geïllustreerd, orig. vergulde linnen band, folio.-

verkocht € 140,00
kavel: 489
Herinnerings-album aan de in 1928 te Amsterdam gehouden Olympische Spelen
-Aangeboden door de N.V. Amstelbrouwerij Amsterdam. Oblong, geniet. Op voorzijde met pen 2 nummertjes geschreven, verder goed exemplaar. + 10 ansichtkaarten Olympische Spelen: 1928, uitgave Monopolie, Weenenk & Snel, den Haag. Alle onbeschreven en in goede staat. -

verkocht € 60,00