450-505 Sport

veiling / 24 april 2012
[450 - 459] [460 - 469] [470 - 479] [480 - 489] [490 - 500] [501 - 505]
kavel: 490
[Olympische Spelen] Les jeux Olympiques Paris 1924
-Les Ateliers d'arts graphyiques Fretz frères S.A., Zurich. Jules Wagner - Guido Eichenberger, 1924. (2), 69, (5) p. Mooi exemplaar + British Olympic association Official Report of the London Olympic Games 1948. Published by World Sports the official magazine of the British Olympic Association. 112 p. Mooi ex.-

verkocht € 80.00
kavel: 491
[Olympische Spelen] Amsterdam 1928 Athletisme
-Ed. Alépée, Paul Bringuier. Geniet, 48 p. Met fraaie ills. in stijl van het Futurisme. In zeer goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 492
Miss Blanche Album Competitie Wedstryden 1932-1933 Spelfoto's
-Fraai groot oblong album, compleet met alle platen en onderteksten. Professioneel opnieuw in band gezet en aan hoeken gerest.-
€ 100 - € 200
kavel: 493
[Voetbal] Revue Ajax in 't Goud
-Grote Jubileum Revue in twee bedrijven en een proloog (49 taferelen) door Jack Junior (van Praag), 18 maart 1950. 24 p. geniet. Omslag en ills. Nel Kuyt.-

verkocht € 80.00
kavel: 495
[Schaatsen] Gedenkboek van den Koninklijken Nederlandschen Schaatsenrijdersbond bij het vijftig jarig bestaan 1882-1932.
-Door G.W.A. van Laer. (Zonder plaats en uitgever), 1932, 293,154,(2) pag., ills., tabellen, orig. kart. omslag, quarto. + Wintersport. Door W. Mulier. Haarlem, Erven Loosjes, (ca. 1900),(4),190,(2) pag., illustraties, orig. halflinnen (goed exemplaar).-

verkocht € 100.00
kavel: 496
[Elfstedentocht] Elfstedenlogboek 1963.
-Door F. Schouwstra. Leeuwarden, de auteur, 1963, 160 pag., ills., gesigneerd door de winnaar Reinier Paping, orig. pap. omslag. + Friesche Elf-Steden Vereeniging 1909 15 Jan. 1934. Heerenveel, Handelsdrukkerij Hepkema, 1934, 144 pag., ills., orig. kart. omslag. + Vijftig jaar elf-steden-tochten, Friesche schaatsensport en schaatsen-industrie. Red. J.P. Wiersma. Leeuwarden, Realta, 1941, 125 pag., ills., orig. pap. omslag, obl. quarto (koffiekring op voorzijde). + 2 andere werken over schaatssport/ elfstedentocht.-

verkocht € 120.00
kavel: 497
[Voetbal]. Lot van 6 programma's van het Nederlands elftal.
-1959-1964, illustraties, orig. (op een na unif.) pap. omslag.-

verkocht € 45.00
kavel: 498
[Voetbal] Clubnieuws. Maandblad van de Amsterdamsche Sportvereeniging Blauw-Wit.
-Amst., 1950-1960, 28 nummers, ills., orig. pap. omslag (Bevat: Jaargang 23, no. 5-13; jaargang 24, no. 2-6; jaargang 36, no. 3-8; jaargang 37, no. 2, 3, 5, 8, 10-12; jaargang 38, no.2.) + Manuscript schriftje door Cor Wilders, speler van Blauw-Wit en het Nederlands elftal, met uitslagen en aantekeningen.-

verkocht € 140.00
kavel: 499
[Roeien] Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarige bestaan der Amsterdamsche studenten roeivereeniging "Nereus". 1885-1935.
-Amst., De Bussy, 1935, 228 pag., ills., orig. kart. omslag, quarto. + Blok voor een houtsnede, 20x23,5 cm., "r.v. Willem III Amsterdam". + enkele kleine publicaties, kaarten en emblemen van R.V. Willem III.-
€ 70 - € 130
kavel: 500
Nederlandsche Corinthians. 2e Jaarverslag vereenigingsjaar 1924.
-Red. J.G. Pater en H.M. Lugard. Den Haag, 1924, 36 pag., ills., orig. pap. omslag.-

verkocht € 80.00