veiling / 24 april 2012 / 750-799 Affiches
[782] [783] [784] [785] [786]
kavel: 784 verkocht € 600,00

[Aviatie] K.L.M. Luchtlijnen

Dagelijks van Amsterdam en Rotterdam naar Bremen, Hamburg, Kopenhagen, Berlijn, Brussel, Parijs, Londen Vice Versa. Koninklijke Luchtvaart Maatschappij voor Nederland en Koloniën. Kantoren Heerengracht 13 's Gravenhage. Lithografie Lankhout den Haag. Ontwerp Brian.
99,9x75 cm. Enkele kleine beschadigingen: Scheurtje m.o. aan achterzijde gerest. Enkele kleine scheurtjes in de marge, verstevigd aan achterzijde. Lichte vouw in midden. Een redelijk goed exemplaar, goed van kleur, zeldzame variant.