veiling / 24 april 2012 / 191-349 Oude Boeken
[340] [341] [342] [343] [344]
kavel: 342 verkocht € 2500,00

Beschryving van 's Graven-Hage, behelzende deszelfs oorsprong, benaming, gelegentheid, uitbreidingen, onheilen en luister (...)

Door Jacob de Riemer. Delft/ Den Haag, R. Boitet/ J. de Cross, 1730-1739, 3 delen in 2 banden, (36), 510; 511-946,(53); (8), 520, 78, (20) p., 2 gegrav. titelpag., 2 opdracht platen, 57 platen (inclusief het grote vogelvluchtgezicht en de Walvis-prent), gebonden in unif. blindgestempeld perkament met vergulde rug met marok. rugschildjes, folio.
Zeer goede set, zowel qua inhoud als banden. Af en toe licht roestvlekkig en platen soms verstevigd aan achterzijde (profesioneel uitgevoerd).