1-49 Kinderboeken

veiling / 24 april 2012
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 38]
kavel: 21
Kinderboekenweekgeschenk: Boekenspel van Dr. Lastpost
-CPNB, 1957. Ontwerp "Visser", n.a.v. de door radio populair geworden Dr. Lastpost (J.J.L. van Zuylen) Compleet spel incl. zijstrook met uit te knippen boekomslagen en zeshoek. 37x52 cm. Met stempel Boekhandel G.J. Albrecht, Markt 19, Winterswijk.-

verkocht € 110,00
kavel: 22
Bundeling zeldzame kinderboeken met o.a. Sinterklaas
-Bundeling van 7 19e eeuwse kinderprentenboeken. 1 Agatha - Kikvorsch. Amsterdam, J. Vlieger, 1874. Litho's van Walter Crane. 2 Agatha - Karel en Hector, Rotterdam, J.G. Robbers, ca. 1875. Litho's gedrukt door Emrik & Binger. 3 Staring A.C.W. St. Nikolaas Een sprookje. Deventer, H.J. ter Gunne, ca. 1880. 2e druk. Litho's Emrik & Binger. 4 De drie witte poesjes. Met bijschriften van S.J. Andriessen. Amsterdam, K.H. Schadd, ca. 1875. 5 Agatha. De partij van Fidel en Fidelia, Rotterdam, J.G. Robbers, ca. 1870. (achterplat boekje ontbreekt). 6 De gelaarsde kat. Amsterdam, K.H. Schadd, ca. 1875. Litho's Kreinheim & Co, Londen. 7 Agatha (oververteld door) Prins Vriendelijk. Een sprookje. Rotterdam, J.G. Robbers, ca 1875. -

verkocht € 220,00
kavel: 23
El Pintor's Dierenparadijs
-Allerlei Spelen met wilde dieren. Amsterdam, Corunda, 1946. Uitvouwbare map met 6 achtergronden en 48 dierenplaten. Alles nog ongebruikt en in goede staat.-

verkocht € 70,00
kavel: 24
El Pintor's Speelboek van Roodkapje, Duimeliesje, Assepoes
-Oblong folio incut album. Toy-land series, Variété, Amsterdam, ca. 1942. K nr. 288-

verkocht € 70,00
kavel: 25
[Pop-up] Met Oom Jan in 't Circus
-Amst., J. Vlieger, geen datum (±1870), (16) p., 5 beweegbare chromolithogr. platen, orig. chromolithogr. kart. omslag met linnen rug.-

verkocht € 100,00
kavel: 26
Les Contes de Perrault en images
-Door C. Perrault. Paris, Bernardin-Bechet et fils, geen datum (± 1900), (18) p. (incl. omslag), 7 chromolithogr. platen, orig. chromolithogr. omslag, folio.-
€ 75 - € 125
kavel: 27
Het nieuwe apenspel. Zonder weêrga. Nooit! gezien! Gaat dat zien! Gaat dat zien! Jongelui!
-Door J. Schenkman. Amst., G.T. Bom, geen datum (1862), handgekleurde gelithogr. titelpag. en 20 bladen met handgekl. gelithogr. afbeelding en tekst, gemarmerd halflinnen uit de tijd (of iets later), 4to.-

verkocht € 110,00
kavel: 28
[Sinterklaas] St. Nicolaas en kerstvertellingen
-J.K.G. Muller en W. Mets Tz. Helder - C. de Boer Jr, ca. 1910. 46 p. met 4 volpag. prenten. lichte besch. aan rand kaftje, verder goed. + St. Nikolaas en zijn Knecht. J. Schenkman, J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1890. Drukkerij Senefelder Amsterdam. Gekartonneerd, oblong. 20 p. Redelijk goed ex.-

verkocht € 140,00
kavel: 29
De Ware Geschiedenis van Piet de Smeerpoes
-- en andere Verhalen. Vroolijke Versjes met Oolijke plaatjes door F.H. van Leent. Alkmaar, P. Kluitman, ca. 1900. 14 p. Steendruk. Bladen en platten los, enkele scheurtjes in pag. maar goed restaureerbaar. + Domme Kinderen met Bijschriften van Agatha. Tiel, H.C.A. Campagne & Zoon, ca. 1900. Kaft los en besch. Binnenzijde enkele scheurtjes in pap. - en 2 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 30
Kinderboekenweek 1967: Rammelkarinstructie
-Carl Hollander, CNPB, 1967. Enveloppe met rammelkarmodelsheet. 54x40 cm. + De twee brieven uit Willemstad, Rammelkarrijbewijs, boekje "Wie woont daar?, 2 ex libris en boekenlegger "Stichting Hygiene 's Gravenhage.-

verkocht € 60,00