veiling / 24 april 2012 / 1-49 Kinderboeken
[20] [21] [22] [23] [24]
kavel: 22 verkocht € 220,00

Bundeling zeldzame kinderboeken met o.a. Sinterklaas

Bundeling van 7 19e eeuwse kinderprentenboeken. 1 Agatha - Kikvorsch. Amsterdam, J. Vlieger, 1874. Litho's van Walter Crane. 2 Agatha - Karel en Hector, Rotterdam, J.G. Robbers, ca. 1875. Litho's gedrukt door Emrik & Binger. 3 Staring A.C.W. St. Nikolaas Een sprookje. Deventer, H.J. ter Gunne, ca. 1880. 2e druk. Litho's Emrik & Binger. 4 De drie witte poesjes. Met bijschriften van S.J. Andriessen. Amsterdam, K.H. Schadd, ca. 1875. 5 Agatha. De partij van Fidel en Fidelia, Rotterdam, J.G. Robbers, ca. 1870. (achterplat boekje ontbreekt). 6 De gelaarsde kat. Amsterdam, K.H. Schadd, ca. 1875. Litho's Kreinheim & Co, Londen. 7 Agatha (oververteld door) Prins Vriendelijk. Een sprookje. Rotterdam, J.G. Robbers, ca 1875.
Boek later gebonden waarbij voor de kaft gebruik is gemaakt van de uitgave "Feestgeschenk van Mr. Hieronymus van Alphen, aan de Nederlandsche Jeugd" Op enkele plekken een scheurtje of restauratie. Afmeting van de albums 26x22 cm. Bijzonder en zeldzaam convoluut.