veiling / 13 november 2012 / 1-90 Kinderboeken
[25] [26] [27] [28] [29]
kavel: 27 verkocht € 200,00

Centsprenten

Historie van het ezelsvel. In 12 gedeeltelijk gekleurde afbeeldingen met Nederlandse en Franse tekst. + 83 andere centsprenten met o.a. diverse nummers “Prenten-Magazijn voor de Jeugd” en “Vermaning aan de Jeugd”. Met onderwerpen als levensbeschrijvingen, natuurlijke historie en sprookjes.
Alle uit 18e en 19e eeuw. Enkele beschadigd, rest in redelijke tot goede staat.

(totaal 84)