veiling / 13 november 2012 / 1-90 Kinderboeken
[88] [89] [90]
kavel: 90 € 250 - € 500

Kostschoolschetsen door Jacob van der Heijden. ca. 1900

Schetsen bestemd voor illustratie van kinderboeken.
Volledige serie van 7 schetsen in aquarel (voorblad) en aquarel en potlood (I t/m VI).

de 7 schetsen in passe-partout, de bladen ca. 22x16 cm., de passe-partouts, 31x37 cm. Op de achterzijde van blad 6 staat de uitleg van alle tekeningen.
J.J. van der Heijden [Dordrecht 1865-Meester Cornelis(N.Indie) 1928)] was kunstschilder, tekenaar en lithograaf.