veiling / 13 november 2012 / 250-399 Oude Boeken
[268] [270] [271] [272] [273]
kavel: 271 verkocht € 340,00

[Zoölogie] Bijdragen tot de dierkunde. Uitgegeven door Het Koninklijk Zoölogisch Genootschap Natura Artis Magistra

Amst., M. Westerman & Zoon, 1848-1854. 2 delen in 1 band, (6), 52 p. 80 p. 36 (dubbele/ gevouwen) gelithogr. platen (20 handgekleurd), rijkelijk verguld marokijn uit de tijd, folio.
Prachtige platen van vogels, vissen, zoogdieren etc. Band plaatselijk geschaafd.