veiling / 13 november 2012 / 250-399 Oude Boeken
[293] [294] [295] [296] [297]
kavel: 295 verkocht € 1400,00

Het groote tafereel der dwaasheid, Vertoonende de opkomst, voortgand en ondergang der Actie, Bubbel en Windnegotie, in Vrankrijk, Engeland

en de Nederlanden gepleegd in den Jaare MDCCXX. (Amst.), 1720, (2), 25, (1), 52, 31, (1), 8, 10 tekstp. 75 gegrav. (dubbele/ gevouwen) platen/ kaarten, rijkelijk vergulde lederen band uit de tijd, folio.
Rug gedeeltelijk licht beschadigd. Register en titelprent in facsimile. Sommige platen met wat valse vouwen, maar toch een mooi exemplaar in goede staat. De hoeveelheid platen kan erg verschillen per exemplaar, maar over het algemeen gaat men uit van 74 platen. Ook de aanwezigheid van een gedrukt, gegraveerd of ontbrekend register kan verschillen. Bij ons exemplaar is een (voor dit exemplaar) niet geheel correct register meegebonden in facsimile.