veiling / 13 november 2012 / 900-940 Affiches
[921] [925] [926] [927] [929]
kavel: 926 € 400 - € 700

[Spoorwegen] Chemins de Fer Paris. Lyon. Mediterranée

1891. Torni, Stab, Tipo lito F. Pozzo. A. Layolo Dis. Lit. Met gezichten Turijn, Napels, Rome en Genes. Treinverbindingen 1891-92. Enkele roestvlekjes, gevouwen geweest, maar goed bewaard gebleven. Litho achter glas in lijst. 95x69 cm.