veiling / 13 november 2012 / 900-940 Affiches
[925] [926] [927] [929] [930]
kavel: 927 verkocht € 100.00

Vargas, Alberto (1896-1982) Pin-up Calendar 1948

Kalender met gelithografeerde 12 pin-ups door Vargas "The Varga Girl". In prachtige originele enveloppe + Petty Girl Calender, Ture Magazine, 1948. Kalender in 12 illustratieve pin-up bladen in originele illustratieve enveloppe.
(totaal 2)