veiling / 13 november 2012 / 900-940 Affiches
[900] [901] [902] [903] [904]
kavel: 902 verkocht € 300,00

Chris Lebeau (1878-1945)

Contanten. Die Hagespelers. Lithografie v. Lankhout, den Haag 1916. 119x84 cm.
Met vouw. Prof. restauratie r.b. 10 x 6 cm. Randen achterzijde verstevigd. Scheurtje r.o. 8 cm, gerest.
*Zeldzaam.