554-659 Varia

veiling / 13 november 2012
kavel: 574
Ansichtkaarten - Willy Sluiter
-'Langs de Boulevard' - en 7 andere van Willy Sluiter, ca. 1930. Twee kaarten zijn gelopen. Allen in goede staat.-

verkocht € 70.00
kavel: 575
[Erotica]. L'Apprentissage Amoureux. Prof. Paul Reboux.
-Parijs, Le Livre du Bibliophile, zonder datum (c.a. 1960), (4), 202, (2) p., 10 platen door P.-E. Becat, marokijn/perkamenten band.-

verkocht € 60.00
kavel: 576
Over Monstra Duplicia
-A. Zaaier. Academisch Proefschrift ter verkrijging van den graad van Doctor in de Geneeskunde aan de Hoogeschool te Leiden. Leiden, W.T. Werst, 1876. (12), 60 p. Met uitkl. litho van een Siamese tweeling. In groen marokijn gebonden.-

verkocht € 80.00
kavel: 577
Gysbrecht van Aemstel, D'ondergang van syn stad en syn ballingschap, treurspel
-Door Joost van den Vondel. Inleid. L. Simons. Haarlem, Erven F. Bohn, 1893, 2 delen, toneel decoratie ontwerpen H.P. Berlage, boekversieringen A.J. Derkinderen, gemarmerde schutbladen, unif. halfmarokijn, groot folio.-
€ 250 - € 500
kavel: 578
Lectuurhouder Amsterdamse School
-Houten art-deco houder met koperen versieringen, achterzijde twee haakjes om aan de wand te bevestigen. 32x25x4 cm. Achterzijde heeft kleine krassen, verder in goede staat. -
€ 40 - € 80
kavel: 579
Briefhoofden en prijslijsten
-28 briefhoofden van Nederlandse Fabrieken met o.a. Van Nelle, 1926, Blikman & Sartorius 1902, Stoom-Tabaks- en Sigarenfabriek voorheen Louis Dobbelmann, Amsterdam, 1923. + 15 Buitenlandse briefhoofden, alle uit de eerste helft vorige eeuw + 10 oude prijslijsten van o.a. Maison Ledeboer, Spui 15-17, Amsterdam, ca. 1910 en Th. Franken-H. Vingerhoed, Fijne Vleeschwaren, Comestibles, Delicatessen enz., Kalverstraat 216, Amsterdam. -

verkocht € 70.00
kavel: 580
Lucifermerken
-Ca. 600 lucifermerken, alle tussen 1880 en 1940. Eenvoudig uithaalbaar, aan achterzijde met puntje cellotape bevestigd in album. Nederland, China en div. andere landen.-

verkocht € 240.00
kavel: 581
[Erotica] Foto-album vrouwen uit Parijs en New York
-Das Album Bilder aus dem Leben. Parijs en Leipzig, Verlag von F. Krüger, 1898, 161 p., folio, rijk geillus. 10 delen in band. Licht getinte erotische foto's door o.a. Ogerau, Reutlinger, Stebbing. + 1 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 582
[Aviatie] Jaarboek der Slotensche Aviatiek club 17 september 1921 tot 31 December 1922
-Handgeschreven jaarboek met orig. ingeplakte foto's. 127 p. Vol beschrijvingen, uitgewerkte vliegtuigbouwplannen en foto's van modelvliegtuigen, tentoonstellingen, wedstrijden en eigenlijk zo alles wat er aan nieuws was aan aviatie in die tijd. -

verkocht € 175.00
kavel: 583
Tentoonstellingszegels
-Schriftje met in totaal 77 tentoonstellingszegels uit de periode 1897-1948 verzameld door L. van Draanen. -

verkocht € 50.00