554-659 Varia

veiling / 13 november 2012
kavel: 634
Handbook for China
-Carl Crow. Shanghai, Hwa-Mei Book Concern, 1913. With 8 (uitslaande) maps and plans. In groen linnen band. Mooi exemplaar.-

verkocht € 60,00
kavel: 635
Coca Cola
-9th Pattern Campaign, Advertising department...The Coca-Cola Export Corporation, 1959. 77 pagina's met advertenties voor verschillende markten en context. Folio (45x33 cm.), ringgebonden. + een minikratje met 20 glazen colaflesjes, ca. 1955. -

verkocht € 100,00
kavel: 636
Curacao Langspeelplaten, 78 toeren.
-3 78-toeren langspeelplaten in insteekboek. Souvenir di Curacao no. 1/6. De onovertroffen Curacaose muziek van Wim Statius Muller bij Hoyers studio, Curacao, N.W.I.-
€ 50 - € 100
kavel: 637
Bijbeltjes met bijbelkistjes, blikjes en doosje.
-5 bijbeltjes c.q. psalmenboek en een ander kerkboek waarvan 3 met parelmoerbandjes en 2 met zilverbeslag alle tussen 1800 en 1900 en 1 bijbelkistje, 15x20x5 cm., Engels, 19e eeuw, 1 bijbelblikje, 7x13x5 cm., 2 bijbelblikjes voor de scheepvaart, 17x12x6 cm., en 1 bijbeldoosje, 12x9x3 cm., alle 19e of vroeg 20e eeuw. -

verkocht € 130,00
kavel: 638
De Industrie. Weekblad. 5 jaargangen vanaf 1899
-Weekblad, gewijd aan de belangen der Nederlandsche Nijverheid. Weekblad voor Fabrikanten, Ingenieurs en Technici in Nederland, Indie en Transvaal. Jaargangen: 1899, 1903, 1904, 1906 en 1907.-
€ 80 - € 120
kavel: 639
[Spoorwegen]. De reuzenwerken van onzen tijd.
-Door M.A. Sipman. Arnhem, J. van Egmond jr. & J. Heuvelink, z.d. (1872), (4), 144 p., 11 gelithogr. platen (incl. 6 kaarten), orig. halflinnen, folio.-

verkocht € 130,00
kavel: 641
Filmsterren
-Lot met 3 filmsterrenkalenders, 1950 + 12 fotostills van de film Waikiki Wedding, 1937 met o.a. Bing Crosby + 61 portretkaarten van filmartiesten, o.a. Shirley Temple, Greta Garbo e.a. + 2 plakalbums met filmsterren en een musicsheet van Shirley Temple. -

verkocht € 80,00
kavel: 642
[Indonesië] Ansichtkaarten
-Lot met 30 ansichtkaarten en 17 foto's, alle uit de eerste helft van de vorige eeuw.-

verkocht € 80,00
kavel: 643
Sigarenverpakkingen 19e eeuw
-13 Sigarenverpakkingen, o.a. de drie Rookende Mooren, Nieuwer-Amstel, de Koophandel We. S.J. Steenweg, Middelaan, Amsterdam, De Wilde Man, Sigaren Magzijn Davijt & Gartman, Kalverstraat, Amsterdam etc.-

verkocht € 105,00
kavel: 644
[Ansichtkaarten] Japan
-Album met 63 ingestoken ansichtkaarten, grotendeels begin 20ste eeuw, deels handgekleurd. Met stads-en landgezichten.-

verkocht € 120,00