veiling / 13 november 2012 / 660-741 Kunst en Toegepaste Kunst
[738] [739] [740] [741]
kavel: 740 verkocht € 35,00

RIK VAN IRSEL

Lithografie, genummerd 27/70, 1991. 55x38 cm. + Bitran - "Noir Coupant", 1975. Nummer 44/50, lithografie. Gesigneerd. 76x57 cm.
(totaal 2)