veiling / 13 november 2012 / 660-741 Kunst en Toegepaste Kunst
[667] [668] [669] [670] [671]
kavel: 669 € 300 - € 600

[Boekband] Marokijnen boekband door Riviere & son, in rood en groen,

gedecoreerd met een roos in het centrum, vergulde en geribde rug, goud op snee, gemarmerde endpapers. - Om: The Parish Registers of Elland co. York. 1648-1670 "Transcribed an Indexed by H. Ormerod". Oxford, B.H. Blackwell, 1917, X,(2),358 p., titelp. in rood en zwart.
Op eerste blanke pag. in potlood: "Authors copy most copies destroyed by fire". Prachtige band in goede staat.