veiling / 11 juni 2013 / 1-89 Kinderboeken
Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined index: in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 92 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 97 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 102 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 105 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 107 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109
[] [1] [2]
kavel: 53 € 500 - € 1000

Look at me! A new movable toybook.

L. Meggendorfer. London, H. Grevel & Co., z.d. (1892), (9) p., 8 beweegbare gekl. gelithogr. platen, orig. gelithogr. band met linnen rug, oblong folio.
Prachtig beweegbaar boek. Zoals te verwachten met enkele kleine defecten/ restauraties. Eén beweegbaar deel vervangen. Niet alle bewegingen gaan soepel. Beweegbare monden van Sambo en Topsy ontbreken.