veiling / 11 juni 2013 / 1-89 Kinderboeken
[16] [17] [19] [20] [21]
kavel: 19 verkocht € 250,00

The Model Menagerie. With Natural History Stories by L.L. Weedon Evelyn Fletcher and others.

London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (ca. 1895), (20) p., 6 gelithogr. pop-up platen van dieren in een kooi, gelithogr. titelpag., tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, oblong folio.
Enkele kleine defecten/ reparaties. Rug beschadigd (gerepareerd). Prachtige pop-up platen van wilde dieren in (vrij krappe) kooien.