veiling / 11 juni 2013 / 1-89 Kinderboeken
[20] [21] [22] [23] [24]
kavel: 22 verkocht € 650,00

The Monkey Theatre. A Movable Toybook.

L. Meggendorfer. London, H. Grevel, z.d. (ca. 1895), (9) p., 8 beweegbare gelithogr. platen, orig. gelithogr. band met linnen rug, oblong folio.
Enkele kleine beschadigingen/ reparaties. Tekstbladen licht gebruind. Platen compleet en in goede staat, hoewel niet alles soepel beweegt. Zeldzaam en zeer aantrekkelijk.