1000-1143 Stripboeken

veiling / 11 juni 2013
[1000 - 1009] [1010 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1041] [1042 - 1051] [1052 - 1061] [1062 - 1071] [1072 - 1081] [1082 - 1091] [1092 - 1101] [1102 - 1112] [1113 - 1123] [1124 - 1133] [1134 - 1143]
kavel: 1113
Marten Toonder - Manuscript
-(vervallen)-
€ 0 - € 0
kavel: 1114
Collection Tarzan
-Editions Mondiales, 1949. Officiele bundeling van 12 Franse nummers, LIX tm LXVIII: La Revanche de Tarzan - Le Tresor de Tarzan. 16 p. per deel. Geb. met linnen rug. In goede staat.-

verkocht € 90,00
kavel: 1115
EC Comics
-EC comics, bundelingen in slipcase: Tales from the crypt 17-46, Weird fantasy 1-22, Weird science 1-22- en Two-fisted tales 18-41. In goede conditie uit de collectie van Olaf Stoop.-

verkocht € 140,00
kavel: 1116
Divers Amerikaans
-La Pasifica, vol 1-4. Ozkan/ Rose & Poes, paradox press 1995 + 100 Bullets, Azzarello, Risso, 4 dln, Vertigo + The Walking Dead book one, Kirkman, Moore en Adlard, Image, 2006 en 14 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 1117
Comes (1942-2013)
-De Dorpsgek van Schoonvergeten, Casterman 1991. Hc, met s.o. 364/400 gesign. en 4 andere van Comes + Hugo Pratt. Fabel van Venetië, Casterman, 1984. Hc, 110 p. + De Ballade van de zilte zee. Casterman, 1991. Hc, met s.o. en genumm. zeefdruk - en 6 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 1118
Comic Book Tattoo
-Narrative art inspired by the lyrics and music of Tori Amos. Ed. R.A. Hoseley, BauWauHaus Prod. 2008. Fraaie luxe uitgave in kunstleer met opgepl. voorplaat in slipcase + The Acme Novelty Library, hc. 111 p. + The Complete Terry and the Pirates, Milton Caniff, IDW publishing, San Diego, Caliornia, 2008. 351 p. HC, oblong met s.o.- en 6 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 1119
Enki Bilal (1951-)
-Er was eens 'n voobijganger... dl 1-4 Dargaud, 1979. Hc. + Bouncer. Boucq/Jodorowsky1-6 +8, Oog & Blik/Glenat, 2002-12, hc - en 11 andere hardcovers + 1 sc.-

verkocht € 90,00
kavel: 1120
Hermann
-Jeremiah, De duivel der zeven zeeën dl I & II, hc, Dupuis, 2008-09 + De bloedbruiloft, Prestige, 2000. Hc in slipcase met zeefdruk. nr. 293/400 + Luxe uitgaves De torens van Schemerwoude, Eloise de Montgri, nr. 167/275 + Germain 162/275, Gibraltar - en 11 andere hardcovers - en 1 sc. -

verkocht € 170,00
kavel: 1122
Marten Toonder - Originele tekening Professor Prlwytzkofsky
-Toonder Studio's, 1973. Aquarel aangeboden door de Toonder studio's bij de opening van de school voor Speciaal Basis Onderwijs "Bommelsteijn" in augustus 1973. 36 x 29 cm. -
€ 400 - € 700
kavel: 1123
Marten Toonder - Unicum
-Het weekblad voor u. Vier bundelingen van nummers van dit tijdschrift, vol tekeningen en korte strips van Marten Toonder. Bundeling 1: 1934 Nr. 1-26 Bundeling: 1935 nr. 27-52 Bundeling 3 1936 nr. 1-18 1936 Bundeling 4 1937 nr. 1-52.-

verkocht € 300,00