1000-1143 Stripboeken

veiling / 11 juni 2013
[1000 - 1009] [1010 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1041] [1042 - 1051] [1052 - 1061] [1062 - 1071] [1072 - 1081] [1082 - 1091] [1092 - 1101] [1102 - 1112] [1113 - 1123] [1124 - 1133] [1134 - 1143]
kavel: 1124
Marten Toonder - Het Weekblad Cinema en Theater
-Groot lot met bundelingen van dit tijdschrift waarin Toonder veel werk publiceerde. Nrs. 467, 1933 t/m 623, 1935 in 3 bundelingen + 668-728 1936-38 in 3 bundelingen + nr. 1-52 1938 in 2 bundelingen + nr. 27-52 1939. -

verkocht € 440.00
kavel: 1125
Henk Sprenger (1919-2005)
-Kick Wilstra. Complete originele pagina uit deel 10 "Kick Wilstra als Gladiator" bestaande uit twee pagina's zoals die in de uiteindelijke strip zijn afgedrukt. Ook gepubliceerd in Ketelbinkiekrant en Rob's Vrienden in het begin van de jaren '50. Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. 42 x 30 cm. -

verkocht € 1100.00
kavel: 1126
Jacques Martin (1921-2010)
-Alex. Het vervloekte eiland, Lombard Collectie 1957. Matig exemplaar met besch. rug + de eerste 6 nummers in 1e druk uit de sc-serie, waarvan de eerste 4 met linnen rug, Casterman 1968-72 - en 1 doublure.-

verkocht € 110.00
kavel: 1127
Victor Hubinon (1924-79)
-Tarawa de bloedige Atol, Dupuis, 1952. Redelijk exemplaar, rug met klein strookje verstevigd + Buck Danny, de Zonen des Hemels, nr. 3. Dupuis, 1950. Rug onderzijde wat besch. verder goed exemplaar - en 9 andere 1e drukken van Buck Danny. -

verkocht € 220.00
kavel: 1128
Marten Toonder - Terpen Tijn
-Toonder Studio's. Origineel aquarel van schilder Terpen Tijn, uitgesneden en gebruikt voor Tom Poes Weekblad, ca. 1948. 10 x 8 cm. In passe-partout in lijst achter glas.-
€ 250 - € 450
kavel: 1129
Peter de Smet (1944-2003) De Generaal
-Originele halve pagina van De Generaal. Strook 3 A. In Oost-Indisch inkt. 25,5 x 38 cm. -

verkocht € 220.00
kavel: 1130
Sjors Voorzitter van de Rebellenclub
-Een en zestig vrolijke vertellingen. Frans Piët, Spaarnestad, 1947. Geniet, 64 p. + Tom Poes en de Chinese Waaier, Marten Toonder, D.A.V.I.D., 1948. 90 p. Oblong - en Panda en de Gevonden Schat, Marten Toonder, Omo, 1952. Ex is licht aangevroten in marge kaft.-

verkocht € 100.00
kavel: 1131
Karel Verschuere (1924-1980)
-De Rode Ridder. Originele pagina deel 21 "De Wilde Horde" Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Waarin De Rode Ridder weer bij bewustzijn komt, zich vermomt en het kamp der Picten binnendringt terwijl Guinevere het kasteel ontvlucht om de strijd te verhinderen. 46 x 33 cm.-
€ 550 - € 850
kavel: 1132
Minck Oosterveer (1961-2011)
-Originele cover Piloot Storm. In Oost-Indische inkt. 50 x 35 cm. -
€ 500 - € 700
kavel: 1133
Dino Attanasio (1925-)
-Originele pagina Spaghetti. Ca 1965. Gepubliceerd in Kuifje Weekblad. 40 x 32 cm. In Oost-indische inkt, gesigneerd. Pagina in 2 dln.-
€ 150 - € 250