1000-1143 Stripboeken

veiling / 11 juni 2013
[1000 - 1009] [1010 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1041] [1042 - 1051] [1052 - 1061] [1062 - 1071] [1072 - 1081] [1082 - 1091] [1092 - 1101] [1102 - 1112] [1113 - 1123] [1124 - 1133] [1134 - 1143]
kavel: 1052
Sirius (Max Mayeu 1911-1997)
-Godfried van Bouillon, Dupuis, 1950. 104 p. gebonden met bruine rug. Versie met op de achterste 2 pag. reclame voor Baden Powell en Christoffel Columbus + Karamel en Romulus, Dupuis, 1948. Exemplaar met kleine besch. aan rug en plastic coating aan voorzijde. Verder goed.-

verkocht € 75,00
kavel: 1053
Marten Toonder - Legpuzzle Heer Bommel en het Boekenstalletje
-Ca. 1950. Kartonnen doos met gele rand. Nr. 1 uit de serie.(Santbrink 6, p. 47) Aan hoekjes licht besch, verder zeer goed ex. + Metro-Mozaïek, D.A.V.I.D., 1946. Geb. met s.o. Klein scheurtje in s.o, vrij gaaf ex.-

verkocht € 100,00
kavel: 1054
Henri Vernes (Charles Dewisme 1918-)
-Les aventures de Bob Morane. Marabout, 1962-1964. Geb. met linnen rug. 4 Franse eerste drukken in goede conditie: Deel 2 et le secret de l'antarctique, dl. 4 Le Collier de Civa, dl. 5 Contre la terreur verte en dl. 7 et le Vallee des crotales. -

verkocht € 75,00
kavel: 1055
Jacques Martin (1921-2010)
-De Vlammenzee. Lombard Collectie, 1961. Zeer mooi exemplaar met Kuifjespunt + Alex, deel 5-8, Casterman, 1968-1969 in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 300,00
kavel: 1056
Paul Cuvelier (1923-1978) De fantastische avonturen van Corentin
-Lombard Collectie, 1950. Hc, met roodlinnen rug. 64 p. Zw-w. met 7 gekleurde platen. Aan randen wat gesch., vrij goed exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 1057
Paul Cuvelier (1923-1978) De nieuwe avonturen van Corentin
-Lombard Collectie, 1952. Hc, met roodlinnen rug. 64 p. Zw-w. met 4 gekleurde platen. Aan randen wat gesch., vrij goed exemplaar. -

verkocht € 75,00
kavel: 1058
Paul Cuvelier (1923-1978) Corentin bij de Roodhuiden
-De Lombard Collectie, 1956. 64 p. Deels zw-w., deels in kleur. Roodlinnen rug, aan onderzijde licht besch. Redelijk exemplaar.-
€ 50 - € 100
kavel: 1059
Phiny Dick (1912-1990)
-Ca. 1985. Originele aquarel van Phiny Dick. Deze was bedoeld voor de omslag van een van het boek "Dat geeft te denken" uit de Bezige Bij pocketreeks, maar werd uiteindelijk nooit gebruikt. -

verkocht € 1050,00
kavel: 1060
De Verhalen van oom Wim
-Eddy Paape, Charlier, Goscinny e.a., Dupuis 1953/1954. Deel 1 Zwartbaard t/m deel 12 De Koning der Schatgravers. Deel 7 en 11 zijn de Franse uitgaves, deze werden niet in het Nederlands uitgegeven. Deel 10 ontbreekt. -

verkocht € 460,00
kavel: 1061
Kim Devils Avonturen
-Dupuis, 1954-1957. G. Forton/J.M.Charlier - De verloren stad, 48 p. Klein bruin vlekje bovenzijde kaft, verder zeer goed ex. - en de overige 3 delen uit de reeks. Alle met lichte besch. aan rug. Deel 4 wat roestvlekjes door de nietjes aan binnenzijde.-

verkocht € 160,00