1000-1143 Stripboeken

veiling / 11 juni 2013
[1000 - 1009] [1010 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1041] [1042 - 1051] [1052 - 1061] [1062 - 1071] [1072 - 1081] [1082 - 1091] [1092 - 1101] [1102 - 1112] [1113 - 1123] [1124 - 1133] [1134 - 1143]
kavel: 1072
Marten Toonder - Oranje Post Feestkrant
-Met Tom Poes en Heer Bommel vieren feest. Eenmalige uitgave, in augustus 1948. Uitgegeven 'als agenda van jubileum en inhuldiging' tgv. de abdicatie van koningin Wilhelmina en de troonsbestijging van prinses Juliana. -

verkocht € 90.00
kavel: 1073
Pioniers in de Ruimtevaart
-Rotterdamse Margarine Industrie, 1956. Plaatjesalbum met plaatjes van Pieter Kuhn. Compleet met 102 plaatjes. Wat geschaafd aan randen + De avonturen van Otto, Gerrit Stapel, Kapoentjesuitgave dl. 1-5, 1956-58. + Piloot Storm, Henk Sprenger, Kapoentjesuitgave dl. 1-6, 1956 + De Familie Kleester. E. Aidans-Y. Duval. 1966-1983. Alle 10 dln. - en 3 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1074
Piet Wijn (1939-2010) Annemoon
-Originele aankondiging van de strip Annemoon, in aquarel. 13 x 33 cm. Tussen 1979-82 tekende Piet Wijn een reeks verhalen voor het jeugdblad OKKI, dat voor scholen bedoeld was en 40 keer per jaar uitkwam. De aankondiging van de reeks stond in nummer 1, 22 september 1979. -

verkocht € 3200.00
kavel: 1075
Hergé - Kuifje De Blauwe Lotus
-Casterman, 1956. HC, met geel linnen rug. Herdruk - en De sigaren van de Farao. Casterman, 1955. Met vernieuwde rug - en De Zwarte Rotsen, 1954. Met vernieuwde rug. -
€ 80 - € 150
kavel: 1076
Hergé - Kuifje in Tibet
-Casterman, 1960. Hc. met linnen rug. 62 p.-

verkocht € 100.00
kavel: 1077
Hergé - De Zaak Zonnebloem
-Casterman, 1956. Eerste druk. Hc, met linnen rug. 62 p. -

verkocht € 140.00
kavel: 1078
Hergé - Cokes in Voorraad
-Casterman, 1958. Eerste druk. Hc, 62 p. -
€ 100 - € 200
kavel: 1079
Hergé - De avonturen van Kuifje. De Krab met de Gulden Scharen.
-Casterman, 1956. 62 p. Hc, met rood linnen rug. Minimaal scheurtje (0,5 cm) bovenzijde rug, verder in zeer goede staat + De Scepter van Ottokar, Casterman, 1955. 62 p. HC, met rood linnen rug. Licht sleets aan randen, goed exemplaar + De Geheimzinnige ster, Casterman, 1954. Hc, met roodlinnen rug. Lichte slijtage aan hoekjes en onderzijde. Goed exemplaar.-
€ 125 - € 250
kavel: 1080
Marten Toonder - Tom Poes op het Eiland van Grim Gram en Grom
-De Muinck & Co, 1947. Oblong, geniet. Enkele vouwtjes, redelijk ex. + Tom Poes, Quaker Oats, 1952. Album compleet met alle plaatjes + Calvé Delft - Arretje Nof. Serie nr. 1 t/m 8, 1957. Complete reeks in goede staat - en 1 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1081
Donald Duck Een vrolijk weekblad
-Nr. 1, 1952. 24 p. Geniet. Mooi exemplaar van het eerste weekbladnummer.-

verkocht € 55.00