veiling / 11 juni 2013 / 200-343 Oude Boeken
[225] [226] [227] [228] [229]
kavel: 227 verkocht € 520,00

[Peepshow] Vrijmetselarij

France-Maçons Freimaurer Loge. Ca. 1780, met 6 platen 16 x 21 cm. Allen origineel, in later bijgemaakte kijkdoos 60x19x22 cm., beplakt met 19e eeuws behang. Verschillende scenes in de loge in lagen, met o.a. een wereldbol en tafelzitting. Zeer fraai exemplaar.
*Zeldzaam.