veiling / 11 juni 2013 / 400-444 Plaatjesalbums en Reclame-uitgaves
[400] [401] [402]
kavel: 400 € 200 - € 400

Lu- Album des célébrités contemporaines

Lefedre-utile, Nantes, 1899. Oblong, touwgebonden. Art nouveau reclame-album, compleet met 52 in te steken gelithografeerde relièfkaarten.
Kl. besch. l.o. op het voorplat, voorts in goede conditie.