veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[686] [687] [688] [689] [690]
kavel: 688 verkocht € 550,00

Michail Fjodorowitsch Larionow (1881-1964)

Lord Berners Trois Morceaux pour piano a quatre mains: Chinoiserie, Valse Sentimentale, Kasatchok. Couverture, ills et ornement de Michel Larionow. J & W. Chester, 1919. Set van losse bladen met 4 paginagrote litho's van Larionow, 35 x 27 cm + Bilibin (1876-1942),
Boris Godounov. Wagnervereeniging Opera Russe a Paris. Loubok, 1932. 20 p. Programma van de opera met 7 tipped-in plates door Bilibin- en div. ills. bij de tekst. Gebruikt ex. - en Les Ballets Russes en Hollande mai 1924, 16 p. met ills Nathalie Gontcharova. Vochtvl. en kaft los. Matig ex.

(totaal 3)