veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[719] [720] [721] [722] [723]
kavel: 721 € 650 - € 900

[Aziatica] Japanse Aquarellen

Set van acht Japanse aquarellen aanvang 19e eeuw. Rechtsonder gesigneerd met een rode stempel. Afm. 31 x 31cm. Met voorstellingen met Geisha's, mannen met waaiers, diverse rituelen in en om het huis etc. Papier gebruind en hier en daar vlekkig.
(totaal 8)