veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[741] [742] [743] [744] [745]
kavel: 743 verkocht € 2800,00

Theo van Hoytema (1863-1917)

"Kerst en Nieuwjaar" Lithografie in twee delen. 1894. Gesigneerd en genummerd, nr. 98. 48 x 30 cm elk. In lijst achter glas.