veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[747] [748] [749]
kavel: 749 € 180 - € 280

M. de Goeye (1900-1958)

Beethoven. Litho, zwart wit. Genummerd 8/125 en gesign. 50 x 38 cm.