veiling / 11 juni 2013 / 666-749 Kunst en Toegepaste Kunst
[666] [667] [668]
kavel: 666 verkocht € 70,00

Fribourg Artistique A travers Les Ages

Publication des Sociétés des Amis des Beaux-Arts & des Ingénieurs & Architectes 1895-96. Fribourg, Suisse. + jaargang 1899, 1900- 1903 tm 1914. Alle in uniforme roodlinnen band met vergulde titel en wapenschild + The Art Journal 1866. London, Virtue & Co. 384 p. in halfleer gebonden - en 1 andere.
(totaal 17)