veiling / 11 juni 2013 / 750-789 Affiches
[771] [772] [773] [774] [775]
kavel: 773 verkocht € 120,00

Zaanlandia Hollandsche Melktabletten

Zaanland's Melkpuddingpoeder. Zaanlandia, fabriek van Melkproducten Zaandam. Lithografie M.A. Jacobson, Haarlem, ca. 1915. 59 x 37 cm.
Goed gerest. scheurtje links midden, verder mooi exemplaar. In lijst achter glas.