veiling / 11 juni 2013 / 500-596 Varia
[578] [579] [580] [581] [582]
kavel: 580 verkocht € 120,00

Pin-up

4 Pin-up kalenders met gelithografeerde coverplaat. Jaren 1945, 1949, 1951 en 1959. In prachtige staat.
(totaal 4)