veiling / 11 juni 2013 / 500-596 Varia
[594] [595] [596]
kavel: 596 verkocht € 100,00

Ecole Flamande

Album met 93 gravures naar 16e eeuwse meesters, o.a. Holbein, A. van Dyck, P.P. Rubens, vd Velde etc. Alle ingekaderd met groengeverfde laag en ingestoken in album. Kado gegeven in 1906 + illustratief doosje met 35 kopergravures mbt. Engeland voor de touristische markt, ca. 1860 - en album met ingeplakte platen, ca. 1870, alle mbt scheepvaart.
(totaal 3)