veiling / 11 juni 2013 / 90-128 Sinterklaas
[91] [92] [93] [94] [95]
kavel: 93 verkocht € 360,00

Groot St. Nicolaasboek

met toepasselijke gedichtjes, F.G. Bos. Groningen, W.R. Casparie, ca. 1885. 12 platen in chromo-lithographie naar teek. van C. Buining-Bruins. Titelp. en om en om 8 p. tekst en 8 platen.
Prof. gerest. met nw. achterzijde. Zeldzaam sinterklaasboek.