veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[51] [52] [53] [54] [55]
kavel: 53 € 500 - € 1000

Look at me! A new movable toybook.

L. Meggendorfer. London, H. Grevel & Co., z.d. (1892), (9) p., 8 beweegbare gekl. gelithogr. platen, orig. gelithogr. band met linnen rug, oblong folio.
Prachtig beweegbaar boek. Zoals te verwachten met enkele kleine defecten/ restauraties. Eén beweegbaar deel vervangen. Niet alle bewegingen gaan soepel. Beweegbare monden van Sambo en Topsy ontbreken.