veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[36] [37] [38] [39] [40]
kavel: 38 verkocht € 160.00

Kleine gedichten voor kinderen.

Door H. van Alphen. Utr., J.G. van Terveen, z.d. (1868), (4), 108,(4) pag., 6 gekl. gelithogr. platen, vergulde linnen band. - Zonderlinge reizen en lotgevallen van de vrijheer Von Munchhausen. Den Haag, J.H. Bisschop, 1843, XII, 195 pag., gelithogr. titel, 11 gelithogr. platen, halflinnen uit de tijd. - En 6 andere werken, o.a. Koosje's Mof. Door Agnes Copperfield. Haarlem, I. de Haan, z.d. (2de helft 19de eeuw), (16) pag., gelithogr. pagina's, moderne omslag, met daarbinnen de orig. gerestaureerde omslag (professioneel gerestaureerd).