veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[38] [39] [40] [41] [42]
kavel: 40 verkocht € 520,00

[Pop-up] Menagerie

Prenteboek om op te stellen. Uitgeverij onbek., ca. 1895. Leporello pop-up met 6 kooien waarin tijger, leeuw, neushoorn, apen, bizon en roofvogels zitten. 6 platen van 22 x 30,5 cm., met linnen gebonden.
De kooien zijn op enkele kleine besch. aan de spijlen na compleet. Deels gerestaureerd. Goed exemplaar.
*Zeldzaam.