veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[49] [50] [51] [52] [53]
kavel: 51 € 80 - € 150

L'Automobile Vimar

Librairie du Figaro, Paris, 1902. Ills. A. Vimar. Oblong, vergulde bandills. chromolithographie, vroege spotprenten m.b.t. automobilie. + Les Aventures merveilleuses du petit Floridor et de son chien Carabi, Ernest Picard, 1915. Oblong, ongepag. Schutbl. plakbandje op scheur, aan rug wat sleets, verder goed - en 4 andere Franse kinderboeken.
(totaal 6)