veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[52] [53] [54] [55] [56]
kavel: 54 verkocht € 110,00

Hoe langer hoe mooijer Album voor de Jeugd.

Haarlem, C. Zwaardemaker, z.d. (1867), (18) handgekleurde gelithogr. platen, vergulde en opgewerkte witte kart. band, oblong 8vo.
Zeldzaam. Licht roestvlekkig en boekblok zit niet meer stevig in de band.