veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[53] [54] [55] [56] [57]
kavel: 55 € 80 - € 160

Zoo spelen en leeren de kinderen. Door den schrijver van De Altijddurende Almanak.

Rotterdam, Altmann & Van der Palm, z.d. (ca. 1855), (4), 48 pag., 7 (van 8) handgekl. gegraveerde platen, vergulde en blindgestempelde linnen band.
Er ontbreekt 1 plaat, rug beschadigd.